O nás

Prečo si vybrať našu realitnú kanceláriu?

KLIENTOM SA VENUJEME VŽDY S MAXIMÁLNOU STAROSTLIVOSŤOU

Naša realitná kancelária sa sústreďuje na sprostredkovanie menšieho počtu realitných transakcií s dôrazom na dosiahnutie ideálneho výsledku pre klienta.

Našou snahou je vybudovanie partnerského vzťahu medzi kanceláriou a klientom. Zmyslom takéhoto partnerstva je rýchla, efektívna a úspešná realizácia predaja nehnuteľnosti pre klienta.

Klient je pre nás na prvom mieste a práve koncentrácia na požiadavky našich klientov a vysoká kvalita poskytovaných služieb sú činnosti, ktoré nás oddeľujú od konkurencie.. Svojim klientom prinášame profesionálne služby, komplexné poradenstvo, spoľahlivý prístup, dôveryhodnosť a otvorenú komunikáciu.

PRACUJEME s dôverou našich klientov VEĽMI OBOZRETNE

K našim klientom pristupujeme osobne a dôveru vloženú do našich rúk si vážime.. Záleží nám na tom, aby ste mali priebeh vašej realitnej transakcie pod dohľadom a dôverovali našim krokom. Stratiť dôveru znamená prísť o zákazníka. PLNÍME ČO SME SĽÚBILI.

V rámci našej práce poskytujeme klientom pravdivé, neskreslené informácie a nesľubujeme postupy, či termíny, o ktorých vopred vieme, že sú nereálne. Dohoda uzatvorená v rámci nášho partnerstva s klientom je pre nás záväzná vo všetkých jej častiach.

GARANTUJEME ISTOTU A BEZPEČNOSŤ PRI REALITNÝCH TRANSAKCIÁCH

Nehnuteľnosti našich klientov je vždy dokonale vidieť!

Chápeme, že propagácia nehnuteľností smerom k záujemcom je základným predpokladom úspechu ich predaja alebo prenájmu a preto svojim klientom ponúkame vlastný výnimočný koncept v tejto oblasti.

MÁME TRANSPARENTNÉ PODMIENKY SPOLUPRÁCE

V rámci našej činnosti Vám prinášame otvorenú komunikáciu, férové jednanie a transparentné podmienky spolupráce. Všetky služby, ktoré vám poskytujeme sú zahrnuté v našej provízii. Žiadne skryté poplatky. Neplatíte nič navyše.

Máme ambíciu byť menšou, osobnou realitnou kanceláriou.

Našou filozofiou je poskytovať profesionálne služby prostredníctvom vzdelaného a kvalitného tímu.

Príďte nás navštíviť a presvedčte sa sami.

Radi Vás privítame so šálkou kvalitnej kávy alebo dobrého čaju.

Sídlom našej realitnej kancelárie je ulica HLAVNÁ 41A, 924 01 GALANTA